70002, вул. Бочарова, будинок 11, місто Вільнянськ, Запорізька область
телефон: (06143)4-10-76; (06143)4-14-05; e-mail: zosh3voln@gmail.com

Четвер, 15.11.2018, 06:02
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Скоро

ДО ПОЧАТКУ КАНІКУЛ ЗАЛИШИЛОСЯ:
Меню сайту
Наше життя
Атестація вчителів [58]
Конкурси [39]
Заходи [613]
Олімпіади [40]
Вітаємо! [122]
ЗНО [26]
Увага! [51]
Рік безпеки в Інтернеті [3]
Документи МОН України [1]
Інтершкола [1]
Опитування [1]
Методична робота [85]
Оголошення [18]
Профорієнтаційна робота [19]
Цивільний захист [4]
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту








 2 класи

2-А клас (Класний керівник Скотаренко Анна Володимирівна)

  1. Антоненко Ангеліна Русланівна
  2. Антоненко Гліб Олексійович
  3. Бабій Софья Олександрівна
  4. Баланюк Вікторія Олегівна
  5. Бондар Альона Віталіївна
  6. Воєйко Арсеній Русланович
  7. Григорьєва Анна Євгенівна
  8. Губанов Андрій Євгенович
  9. Гудименко Ілля Андрійович
  10. Дранко Віра Русланівна
  11. Малюшицька Юлія Акимівна
  12. Малюшицький Олександр Сергійович
  13. Марич Альона Дмитрівна
  14. Мацько Андрій Віталійович
  15. Мойсеєнков Андрій Дмитрович
  16. Названов Ярослав Олександрович
  17. Нежуга Дамір Віталійович
  18. Пікулік Валерія Костянтинівна
  19. Резніченко Валерія Олександрівна
  20. Родзах Поліна Олександрівна
  21. Секретарьова Амелія Олександрівна
  22. Сидоренко Денис Сергійович
  23. Сукач Дарія Андріївна
  24. Терентьєва Дар'я Вячеславівна
  25. Тищенко Глєб Вікторович
  26. Федорченко Денис Денисович
  27. Хмелевський Артем Русланович
  28. Хохлова Софія Олексіївна
  29. Чуча Акім Сергійович
  30. Шотін Ростислав Сергійович

2-Б клас (Класний керівник Ройко Оксана Валентинівна)

  1. Ахінько Михайло Олексійович
  2. Березюк Володимир Олександрович
  3. Березюк Дмитро Олександрович
  4. Бєлий Олег Максимович
  5. Буката Ксенія Михайлівна
  6. Булат Анастасія Дмитрівна
  7. Дяченко Катерина Миколаївна
  8. Кіндій Аріна Романівна
  9. Клименко Нікіта Сергійович
  10. Коваленко Софія Андріївна
  11. Комісарова Таісія Дмитрівна
  12. Костюк Іван Максимович
  13. Лаврикова Вероніка Ярославівна
  14. Лісняк Анна Володимирівна
  15. Мамочкін Дмитро Борисович
  16. Молчанов Олексій Сергійович
  17. Нечипоренко Гліб Русланович
  18. Полікарпова Тетяна Олегівна
  19. Савенко Даніїл Максимович
  20. Сірук Аміна Русланівна
  21. Сніжко Михайло Андрійович
  22. Стельмаченко Анна Сергіївна
  23. Степаненко Софія Олегівна
  24. Столяров Кіріл Едуардович
  25. Сурело Аріна Олександрівна
  26. Сурело Денис Олесандрович
  27. Тихомірова Марія Антонівна
  28. Федірко Артем Олександрович
  29. Шовковий Артем Сергійович
  30. Шпиньова Софія Сергіївна
  31. Шрам Назар Сергійович

2-В клас (Класний керівник Гиря Анна Леонідівна)

  1. Анетченко Олександра Євгенівна
  2. Бочкова Юлія Олегівна
  3. Дейнека Олексій Олександрович
  4. Донченко Аліна Ярославівна
  5. Донченко Ольга Ярославівна
  6. Дроздов Єгор Андрійович
  7. Дущенко Кіра Іванівна
  8. Ізотова Поліна Олександрівна
  9. Ковальов Яким Анатолійович
  10. Кот Максим Олександрович
  11. Купрій Вікторія Денисівна
  12. Межова Вікторія Олександрівна
  13. Меркулов Даніл Ігорович
  14. Меркулов Денис Ігорович
  15. Назаровець Дмитро Іванович
  16. Нечепоренко Ірина Дмитрівна
  17. Нікітенко Станіслав Дмитрович
  18. Рейх Артур Юрійович
  19. Сірівля Вероніка Джамшидівна
  20. Шовковий Роман Вадимович
  21. Шпунер Єгор Олександрович
Copyright MyCorp © 2018
Перекладач on-line
Введіть текст
з на
Свята України
Свята України
Опитування
Чому Ви навчаєтесь саме у Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3?
Всього відповідей: 170
Погода
Статистика
Locations of visitors to this page

Рейтинг@Mail.ru

Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів новин
70002, вул. Бочарова, будинок 11, місто Вільнянськ, Запорізька область
телефон: (06143)4-10-76; (06143)4-14-05; e-mail: zosh3voln@gmail.com